Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye herkes davetli

Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye herkes davetli

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.10.2017 - 11:05
The Game, 27 Ekim gecesi Halloween Horror Night II'ye ev sahipliği yapacak

The Game, 27 Ekim Cuma Gecesi kapılarını Halloween için açıyor, hem de herhangi bir giriş ücreti olmadan! Başta kurumsal şirketler olmak üzere, bireysel gruplara ve oyun severlere kadar oldukça geniş bir kitleye hizmet veren etkinlik merkezi, her yıl düzenlediği konsept partilerle misafirlerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. 27 Ekim Cuma akşamı saat 20:30 itibariyle ikinci kez Halloween Horror Night’ı gerçekleştirecek olan The Game’de dekor ve ambiyans, tamamen gecenin konseptine uygun olarak düzenlenecek. Dj performans, Halloween’e özel makyaj hizmeti ve sürpriz hediyelerin sunulacağı geceye giriş için, misafirler herhangi bir ücret ödemeyecek.

En iyi kostüm ve birçok kategoriye sürpriz hediyeler verilecek

Bu yılki kıyafet konseptini, ‘’Karanlıklar Ülkesi’’ olarak tanımlayan The Game’de kostümlü ve sıra dışı bir gecenin tadını çıkartacak olan eğlence tutkunları, en iyi kostüm seçimi başta olmak üzere belirlenmiş olan birçok kategoride sürpriz hediyeler kazanacak. En iyi kostüme sahip olan davetli Point Hotel Barbaros’da 2 kişilik 1 gece konaklama kazanırken, ikinci ve üçüncü olan davetlilere de Point Hotel ve The Game dahilinde armağanlar sunulacak.

Partiye katılacak olan misafirlerin tek yapması gereken The Game For Big Kids iletişim numaraları aracılığıyla rezervasyon yaptırmak ve geceye uygun bir kıyafet seçmek. Halloween Horror Night ile ilgili ayrıntılı bilgi için www.thegame.com.tr adresini ziyaret edebilir, The Game’e ait sosyal medya hesaplarından etkinliği takip edebilirsiniz.

Cadılar Bayramı için düzenlenen partiye herkes davetli

Basın Bülteni

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 09:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.10.2020 19:01
Very gut
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×