Call of Duty 2'ye çekirdek patch'i

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Call of Duty 2'ye çekirdek patch'i
Activision ve Infinity Wand firmaları, Call of Duty 2 için hazırlanan yeni patch'i yayınladılar. Çift çekirdekli ve çoklu işlemciye sahip makinalar için hazırlanan bu patch'de, oyunun versiyonu 1.01 yükseltiliyor. Server konusunda herhangi bir problem yaşanmıyor ve halen 1.0 versiyonuna sahip olan kullanıcılar ile oynanmaya devam edilebiliyor.Yapımcılar, menüsünden özellikle grafiksel optimizasyonun makinaya göre yapılmasını tavsiye ediyorlar. Patch'i indirmek için tıklayın

İlk oyunun aksine COD 2’de takım arkadaşlarımız çok daha aktif ve bize çok daha fazla yararları var. Bir bölgeyi ele geçirmek istediğimizde çok güzel bir şekilde baskı ateşi açabiliyor, kurşunumuz bittiği anda yanımızda belirip, düşmanlarımızı yere serebiliyorlar. Düşman yapay zekası ne kadar iyiyse, takım arkadaşlarımız da o kadar iyi. Yani ortada dişe diş, kana kan bir mücadele var ki, bu da oyunu çok zevkli bir hale getiriyor. Oyunda, içinde bulunduğunuz aksiyon nedeni ile gaza gelip takım arkadaşlarınızı vurmak sizi çok üzebilir, çünkü bu noktada oyun sona erip en son save’den başlıyor. Bunun biraz sinir bozucu olduğunu söylemek gerek ancak Friendly Fire’ın açık olması oyundaki gerçekçiliği arttıran bir etmen.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.07.2021 20:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty 2'ye çekirdek patch'i

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×