Call of Duty 4: Freedom's Last Call (Fan Paketi)

Call of Duty 4: Freedom's Last Call (Fan Paketi)

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Call of Duty 4: Freedom's Last Call (Fan Paketi)

"Call of Duty 4 Modern Warfare" için oyun severler iş başına geçmişler ve oyun için "Freedom's Last Call" adında bir ek paket hazırlanmaya başlamışlar. Tamamlanma süreci olarak 6 ay gösterilen ve Haziran'da tamamlanması beklenen paketin konusu ise oldukça hoş...

Grigs ve Gaz, Call of Duty 4'ün finalinde öldürülüyordu, tabii geriye bizim haricimizde kalan herkes de, ama Captain Price'ni ölüp ölmediği ise bir sır olarak kalmıştı. Bir kez kalp masajı yapıldığını görmüştük Price'e, ama daha sonrası hakkında ise herhangi bir görüntü görememiştik. İşte "Freedom's Last Call" burada devreye giriyor ve bu günden sonra gelişen olaylar haberlere manşet oluyor. "Cod4'te" Rusya'yı ele geçirmek isteyen Rus Milliyetçiler, başarısızlığın intikamı olarak New York'ta bir saldırı gerçekleştiriyor. Captain Price tarafından Cod4'te takıma alınan "SOAP" isimli ya da lakablı askeri bu kez daha üst düzey bir asker olarak yöneteceğiz. Daha önce takımda ölen bir askerin kardeşi olarak da Ryan Jackson isimli bir asker de bu operasyonda yer alacak. Captain Price'in durumu ise hala bir sır.

KAYNAK
Call of Duty 4: Freedom's Last Call (Fan Paketi)
defrag.depaul.edu


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 08:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×