Call of Duty: Advanced Warfare'in zombi modu için videosu geldi

Alper Yazgan
Alper Yazgan 20.12.2014 - 10:17
Zombi öldürmek yürek ister
Activision ve Sledgehammer Games, yeni oyunları Call of Duty: Advanced Warfare’a gelecek olan zombi modu Exo Zombies için yeni bir fragman yayınladı.

Activision’dan gelen bilgilere göre hikaye, askeri ekipmanlar üreten Atlas'ta çıkan olaylar sonucu, hayatta kalan 4 kişilik bir ekibin zombilere karşı olan mücadelesini konu alacak. Oldukça eğitimsiz olan ve bu duruma hazırlıksız yakalanan ekibin üyeleri ise yıldız isimlerden oluşuyor. John Malkovich, Bill Paxton, Rose McGowan ve Jon Bernthal’ı kontrol edeceğimiz zombi modunda, Exo suit’e sahip zombiler de bizi bekliyor olacak.

Exo Zombies, 15 Dolar fiyat etiketine sahip olurken, Season Pass sahiplerine ise bedava sunulacak. Ocak ayında bizlerle buluşacak mod, aynı zamanda oyuna yeni çoklu oyuncu haritaları ve silahlar ekleyecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2021 15:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Advanced Warfare'in zombi modu için videosu geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×