Call of Duty: Black Ops, 18 milyon satar

Mahmut Saral
Mahmut Saral 8.11.2010 - 15:33
Üstelik sadece 2010'un son çeyreğinde
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Black Ops'un çıkışına artık saatler kaldı. PC ve konsollar için geliştirilen oyunun büyük yankı uyandırması bekleniyor. Activision, Black Ops için "yılın en büyük interaktif eğlence olayı" yakıştırmasını yaparken, piyasa analistleri de satış rakamları konusunda tahminler yapmayı ihmal etmiyor. İşte yeni bir tahmin daha.

Call of Duty: Black Ops, 18 milyon satar
Piyasa analistlerinden Mike Hickey, Call of Duty: Black Ops'un, 2010'un son çeyreği toplamında 18 milyon satabileceğini iddia etti. Bu, oyun satışlarında öneml ivmelerin yaşandığı Christmas dönemini de kapsayan kısa bir zaman dilimi.

Bir önceki oyun Modern Warfare 2'ye baktığımızda, önemli rakamlarla karşılıyoruz. Infinity Ward ürünü olan bu FPS, 18 Ocak itibariyle 1 milyar dolarlık kazanç elde etmişti. Dünya çapı satışları olarak 20 milyonu geride bırakan Modern Warfare 2, ilk piyasaya sürüldüğü 24 saatlik dilimde 4.7 milyon satarak rekor kırmıştı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 03:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops, 18 milyon satar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×