Call of Duty, Black Ops 2 ile daha da coştu!

Call of Duty, Black Ops 2 ile daha da coştu!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 7.12.2012 - 11:41
Ünlü Avatar filmini bile gölgede bıraktı!
Activision'ın Call of Duty serisi ile yakaladığı başarıyı kimse inkar edemez. Bu serinin alt serileri olan Modern Warfare ve Black Ops da bu başarıya oldukça iyi katkı yaptı lakin son çıkan oyun Black Ops 2'nin katkısı serinin diğer oyunlarını geride bıraktı.

Call of Duty, Black Ops 2 ile daha da coştu!
Activision yaptığı bir açıklama ile Call of Duty: Black Ops 2'nin tüm dünyada "Perakende" yani sadece kutulu satışının toplamda 1 milyar dolarlık satış rakamını geçtiğini açıkladı. Üstelik oyun bu kilometre taşını sadece 15 günde aştı. Ondan önceki CoD oyunu Modern Warfare 3 ise aynı eşiği 16 günde geçebilmişti. Genel eğlence sektörü olarak düşünüldüğünde ise listede üçüncü sırada 2009 yapımı Avatar filmi 1 milyar eşiğini 17 günde geçmişti.

Oyunun çıkışından bu yana CoD:Bops 2'ye Xbox Live ve PlayStation Network toplamda 150 milyon saatten fazla log-in olunmuş. 
Yorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 16:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×