Call of Duty: Black Ops 2 yolda mı?

Call of Duty: Black Ops 2 yolda mı?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.11.2010 - 14:15
İlk oyundaki sırları keşfederseniz, bu hiç de zor değil
Treyarch'ın geliştirdiği FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, PC ve konsollar için raflarda yerini aldı. Yüksek satış rakamlarına ulaşan yapım, hem Activision'ı, hem de Treyarch'ı memnun etti haliyle. Peki sonrasında ne olacak? Oyunun finali itibariyle pek de devam edilebilir bir yapısı olmadığı açıktı, ancak farklı detayları gözden kaçırmazsanız, devam etmesinin güçlü bir ihtimal olduğunu görebilirsiniz. Bildiğiniz üzere oyunda bazı mailleri okuyabiliyoruz, her bölümde yer alan Intel'leri topluyoruz. Bunlar, önemli detaylar içerebiliyor. İşte size bir örnek.

Call of Duty: Black Ops 2 yolda mı?
Redemption görevindeki gizli Intel noktalarını bulursanız, Mason, Jason Hudson ve Grigori Weaver'in "ulusal güvenlik tehdidi" olarak gösterilip, CIA tarafından arandığını görüyorsunuz. Üstelik SAS takımı, bunların öldürülmesi için Jonathan isimli ajanı görevlendiriyor. Bu esnada takvimler de 27 Ekim 1978'i gösteriyor. Yani Black Ops'un finalinin ardından tam 10 yıl sonra. Ayrıca bir diğer belgede Mason, Afrika'ya gitmemesi konusunda uyarılıyor. Çünkü CIA, oraya gelip, Mason'ı ortadan kaldırmanın peşinde.

Bakalım bu detayların ardından, beklenildiği gibi Black Ops 2 gelecek mi?
Yorumlar 58
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 03:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×