Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu sızdırıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 4.09.2020 - 14:49
Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun 6 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı.

Treyarch ile Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan haberler gelmeye devam ediyor. Bugün bir oyun yayıncısı tarafından Call of Duty: Black Ops Cold War'un multiplayer modlarından birinden bazı oyun içi görüntüler sızdırıldı. Reddit forumlarında paylaşılan videoyu Activision şu anda kaldırmaya çalışıyor. O yüzden elinizi biraz çabuk tutun.

Sızdırılan bu video oyunun çok oyunculu modundan 6'ya 6 bir müsabakayı içeriyor. ABD'nin Miami şehrinde geçen videoda bazı oyun içi mekanlarda gösteriliyor. Oyunun alfa aşamasına ait olan videoda grafiklerin kötü göründüğünü görüyoruz. Ancak sızdırılan video oyunun nihai sürümünden alınan oynanış görüntüleri olmadığı için çok yargılamamak lazım. Çok fazla detay içermeyen bu video, yine de oyunun silah mekaniği ve vuruş hissiyatı hakkında size ufak bir fikir verecektir. Yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War oynanış videosu sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War'dan 6 dakikalık oynanış videosu sızdırıldı

İkinci Dünya Savaşı sonrasında Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyet Rusya arasındaki soğuk savaş dönemini konu alacak oyun, oyuncuları 1980'lerin başlarındaki değişken jeopolitik savaşın derinliklerine götürecek. Tarihi figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz oyunda Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB karargahı gibi savaşın yoğun olduğu ikonik yerlerde savaşacak ve seçkin askerler olarak Perseus adında karanlık bir figürün izini takip edeceksiniz. Perseus, küresel güç dengesini istikrarsızlaştırmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışıyor. Bu noktada göreviniz Woods, Mason ve Hudson gibi ikonik karakterlerle birlikte, global güç dengesini bozmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışan bir örgütü durdurmak olacak. Oyunda ayrıca, onlarca yıl süren bir komployu durdurmaya çalışan yeni bir oyuncu kadrosu da yer alacak.

Oyunun açık betası 8 Ekim 2020 tarihinde başlayacak. Betaya ilk olarak oyunu PlayStation Store üzerinden ön sipariş ile satın alan PS4 kullanıcıları katılabilecek. Bir süre sonra tüm PlayStation 4 oyuncularına açılacak. Oyunun Xbox One ve PC sürümünde de benzer bir yol izlenecek. Önce oyunu dijital olarak ön sipariş ile satın alan Xbox One ve PC kullanıcıları erişecek. Daha sonra tüm Xbox One ve PC kullanıcılarına açılacak. Son olarak oyunun 13 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya çıkacağını belirtelim.

Full 6 minute gameplay of Cold war from r/blackopscoldwar
Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 06:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 16:20
Real Abi'yi bulun bana!!!
MK Okuru
MK Okuru 9.09.2020 14:52
Kanka, Real abi Hiv pozitif olduğunu öğrenince köprüden aşağıya atladı. Allah rahmet eylesin.
cemakturk
cemakturk 5.09.2020 14:01
real reyiz intihar etmiş başımız sağolsun. bu nesil de mi real değil ulen diyerek atlamış köprüden :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2020 00:07
Karakter animasyonları rezalet
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2020 17:59
Daya trailer ı, ver gazı,oyun çıktığında sonuç ; Fos.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.09.2020 15:56
Ay gine Amerika adalet dağıtıyor.
MK Okuru
MK Okuru 6.09.2020 14:07
Anca oyunlarda zatrn
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2020 22:20
Resmen ps3 grafik kalitesi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×