Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan detaylar sızdırıldı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 25.08.2020 - 16:01
Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan detaylar sızdırıldı.

Treyarch ile Raven Software tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan daha önce birçok detay sızdırılmıştı. Bu sızıntılara bugün bir yenisi daha eklendi. Son sızıntıya göre yeni oyunumuz, Call of Duty: Black Ops'un doğrudan devam oyunu olacak ve 13 Kasım 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan detaylar sızdırıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War, Türkiye'de de geçecek

Black Ops serisi, Call of Duty: Black Ops Cold War ile geri dönüyor. İkinci Dünya Savaşı sonrasında Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyet Rusya arasındaki soğuk savaş dönemini konu alacak oyun, oyuncuları 1980'lerin başlarındaki değişken jeopolitik savaşın derinliklerine götürecek. Tarihi figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz oyunda Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB karargahı gibi savaşın yoğun olduğu ikonik yerlerde savaşacak ve seçkin askerler olarak Perseus adında karanlık bir figürün izini takip edeceksiniz. Perseus, küresel güç dengesini istikrarsızlaştırmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışıyor. Bu noktada göreviniz Woods, Mason ve Hudson gibi ikonik karakterlerle birlikte, global güç dengesini bozmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışan bir örgütü durdurmak olacak. Oyunda ayrıca, onlarca yıl süren bir komployu durdurmaya çalışan yeni bir oyuncu kadrosu da yer alacak.

Standard, Cross-Gen ve Ultimate olmak üzere üç versiyon halinde piyasaya çıkacan oyunda hikaye modunun yanı sıra çok oyunculu ve zombi modu da yer alacak. Ancak oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümünden yeni konsollara geçiş Standart versiyonda ücretsiz olmayacak. Oyunun PlayStation 5 ya da Xbox Series X sürümlerine ücretsiz bir şekilde erişim sağlamak istiyorsanız Cross-Gen ve Ultimate versiyonlarını satın almanız gerekecek.

26 Ağustos'ta tanıtılacak olan Cold War, 13 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya çıkacak.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 13:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 10:56
soğuk savaş zamanında ateş eden drone koyarlarsa tarihi kesin çok iyi yansıtacaklar demektir :D :D
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 17:30
o gameplay cod black ops cold war oyununa ait değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.08.2020 14:09
call of duty 2 den sonra öldü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2020 21:05
Standard Edition 560TL
Cross-Gen Bundle 790TL
Ultimate Edition 999TL
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops Cold War oyunundan detaylar sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×