Call of Duty: Black Ops Cold War resmi fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 26.10.2020 - 20:38
Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War'un resmi fragmanı yayınlandı.

Geliştirici Treyarch ile Raven Software ve yayıncı Activision, FPS oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War'un resmi fragmanını yayınladı. Yayınlanan fragmana baktığımızda yine aksiyonun hat safhalara çıktığı bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu görüyoruz. Bir dakika uzunluğunda olan videoda ayrıca oyunun ön sipariş bonusları da gösteriliyor.

Oyunu ön sipariş ile satın alan oyuncular Modern Warfare ve Warzone'da kullanabilecekleri Woods operatör paketine erişim sağlayabilecek. Ön sipariş bonusları arasında ise Battle Pass, silahlar ve kozmetik içeriklerin yanı sıra Land, Sea ve Air paketleri yer alıyor. Bu arada oyunu PlayStation 4 veya Xbox One platformlarında satın alan kullanıcılar yeni nesil konsollara ücretsiz bir şekilde yükseltme yapabilecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War resmi fragmanı yayınlandı

Call of Duty: Black Ops Cold War, 13 Kasım'da piyasaya çıkacak

Black Ops serisi, orijinal ve hayranları tarafından çok sevilen Call of Duty: Black Ops'un devam oyunu Call of Duty: Black Ops Cold War ile geri dönüyor. Call of Duty: Black Ops Cold War, oyuncuları Soğuk Savaş döneminden 1980'lerin başındaki değişken jeopolitik savaşının derinliklerine götürecek. Tarihi figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceğiniz oyunda Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye ve Sovyet KGB karargahı gibi savaşın yoğun olduğu ikonik yerlerde savaşacak ve seçkin askerler olarak Perseus adında karanlık bir figürün izini takip edeceksiniz. Ayrıca Black Ops'da yer alan Woods, Mason ve Hudson gibi ikonik karakterlerinden bazılarıyla yeniden bir araya geleceğiz. Bunlara ek olarak oyunda yeni karakterlerde yer alacak. Oyuncular Campaign modunun yanı sıra, silahlar ve ekipmanlarla dolu bir Soğuk Savaş deneyimini yeni nesil Multiplayer ve Zombies modlarıyla da yaşayacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım 2020 tarihinde Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Standard, Cross-Gen ve Ultimate olmak üzere üç versiyon halinde satışa sunulacak oyunu ön sipariş vermek istiyorsanız buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Son olarak oyunun yayınlanan resmi fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 21:12
Abi şunu sadece Vietnam yapsalardı ve bir çok askerin hayat hikayesi ile bağlayıp duygu seli bir vietnam filmi şeklinde oynansaydı.Platoon vari bir final ile duyguyu çaksalardı slow motion ...Oha oyuna bak olsaydık...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 27.10.2020 13:48
Şu oyunu neden Türkçe dublaj çıkarmazsınız ki?
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 18:44
niye çıkarsınki türklerin özelliği ne?
Kalan Karakter : 300 Gönder
serhatergincetin
serhatergincetin 27.10.2020 08:49
oyun çöp.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 17:43
Çöpse haberine niye giriyon olum hshhshshs.
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 13:34
Sen yap o zaman çok bilmiş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 01:39
Dünyanın en iyi oyunu geliyor! Bekleyin ve görün!
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops Cold War resmi fragmanı yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×