Call of Duty: Black Ops için mod yapımı doğrulandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 20.08.2010 - 15:27
PC kullanıcıları, hadi yine iyisiniz
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, 9 Kasım'da PC, PS3, X360 ve Wii platformları için raflarda olacak. Yapımcılar, daha önce PC için dedicated server desteğinin sunulacağını söylemişti. Şimdi de sıra, mod tools'a geldi, yani mod yapma araçlarına.

Resmi Call of Duty: Black Ops forumlarında bir Treyarch yapımcısının verdiği bilgiye göre, oyun için bir de mod yapma aracı yayımlanacağı doğrulandı.

Call of Duty: Black Ops için mod yapımı doğrulandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops için mod yapımı doğrulandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×