Call of Duty: Black Ops III için yeni videolar sızdırıldı

Alperen Yüksel Altuğ
Alperen Yüksel Altuğ 5.11.2015 - 11:56
Çevrim içi oyuncu haritaları burada
Her sene bir yenisi (!) ile buluştuğumuz ünlü serilerden birisi olan Call of Duty serisine eklenecek olan Call of Duty: Black Ops III için 24 saatten az bir süre kaldı. Treyarch tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan yapıt için yeni bilgiler resmi olarak yayınlanmaya devam ederken, Sam Jones isimli YouTube kullanıcısı tarafından oyunun çevrim içi oynanışı ile alaklaı videolar sızdırıldı.

Sızdırılan haritaların içerisinde, hepimizin merka içerisinde beklediği Nuk3town isimli bonus haritanın da olduğunu belirtelim. Nuk3town haritası ile birlikte; Redwood, Metro ve Infection haritalarının da bulunduğu videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 19:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.11.2015 09:01
Sadece adı var gerisi başka oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2015 23:43
Nuketown eğlenceli duruyor. Sanki orman haritası da fena olmamış gibi. Tabi biraz daha büyük olaydı. Hoş coddan bahsediyoruz kutu içerisinde kim kimi arkadan yakalarsa ama olsun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2015 20:49
bu kaçıncı nuke hala sapasağlam helal olsun müteahitte :P
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2015 18:15
Bu oyun yıllardır aynı tas aynı hamam, biraz grafikleri ve silah modellerini geliştiriyolar sonra kakalıyolar piyasaya. Tahminimce yine az bi story single kısmı vardır sonrasında ağırlık multiplayer oynattiracak counter gibi. Kabak tadı verdi artık :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2015 18:14
zeus aşkına birisi hayrına şu oyunu yollasın ya
not:fakirim
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops III için yeni videolar sızdırıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×