Call of Duty: Black Ops LAG videosu

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 10.02.2011 - 09:47
Oyuncular dertli olmakta sonuna kadar haklı

Call of Duty: Black Ops çıktığından beri oyuncuların en çok şikayet ettiği nokta internet oyunlarında karşılaşılan "lag" sorunu. Aşağıdaki videoda Call of Duty Black Ops'da ne kadar "lag" olduğu canlı olarak gösterilmiş. Soldaki ekran client sağdaki ise host. Host ile client arasındaki gecikme oldukça fazla. Oyuncular, şikayetlerinde oldukça haklılar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2023 18:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops LAG videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×