Call of Duty: Black Ops - PC'de ön yükleme başladı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 5.11.2010 - 09:50
Steam'den oyunu satın aldıysanız...
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için 9 Kasım'da raflarda yerini alacak. Soğuk Savaş ve Vietnam dönemlerinde geçen yapım, karanlık ve şiddetli yapısıyla oyuncuları etkilemeyi, aynı zamanda multiplayer modlarıyla da keyifli saatler geçirtmeyi planlıyor.

Call of Duty: Black Ops - PC'de ön yükleme başladı
Eğer oyunu Steam'den ön sipariş verdiyseniz, ön yükleme yapmaya da hemen başlayabilirsiniz. Böylelikle oyunun çıktığı 9 Kasım'da yükleme işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmaz, ambargo kalkar kalkmaz da oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops - PC'de ön yükleme başladı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×