Call of Duty: Black Ops'da bir zombi göründü

Mahmut Saral
Mahmut Saral 27.09.2010 - 11:59
Kaçmayın!!!
Treyarch tarafından geliştirilip, Activision tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops'ta zombiler hâlâ merak konusu. Oyunun özel versiyonunu satın alan konsol kullanıcıları, World at War için hazırlanan zombi paketlerine de sahip olabiliyor, ama asıl merak edilen ise; yeni zombi haritalarının oyunun içinde olup olmadığı. Konuyla ilişkili olarak Black Ops'a ait olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsü yayımlandı. Resim bulanık olsa da, bir adet zombiyi görebiliyoruz.

Call of Duty: Black Ops'da bir zombi göründü
Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için 9 Kasım'da raflarda olacak.

Call of Duty: Black Ops'da bir zombi göründü
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops'da bir zombi göründü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×