Call of Duty: Black Ops'un betası yalanlandı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 31.08.2010 - 11:16
Josh Olin'den cevap geldi
Treyarch topluluk yöneticisi Josh Olin'den Call of Duty betasına dair açıklama geldi.

Dün yaptığımız haberde, bir Google reklamında Black Ops'un betasından bahsedildiğini ve X360'a özel olarak 1 Eylül'de gerçekleştirileceğini belirtmiştik.

Twitter aracılığıyla açıklama yapan Josh Olin, bunun gerçeği yansıtmayan bir bilgi olduğunu dile getirdi. 1 Eylül'de Black Ops'un multiplayer modları için bilgiler verilecek, ancak beta yok.

Black Ops, PC, PS3, X360 ve Wii platformları için 9 Kasım'da raflarda olacak.

Call of Duty: Black Ops'un betası yalanlandı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 13:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops'un betası yalanlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×