Call of Duty: Black Ops'un ilk multiplayer videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 10.08.2010 - 17:54
Call of Duty'nin yeni oyunundan muhteşem bir video
Treyarch tarafından geliştirilen FPS oyunu Call of Duty: Black Ops için nihayet multiplayer oynanışa dair ilk video yayımlandı. İlk video olduğunu göz önüne aldığımızda çoğu konuda detaylar veren görüntüler, açıkçası oyuncuları fazlasıyla sevindireceğe benziyor.

Half-Life'daki Crossbow'a benzer silah ve uzaktan kumandalı patlayıcılı araba, oyuncuların ilk tercihlerinden olacak gibi.

Call of Duty: Black Ops'un ilk multiplayer videosu
Multiplayer oynanışa dair tüm bilgilerin ise, 1 Eylül'de verileceği belirtildi. Vietnam ve Soğuk Savaş dönemlerinde geçen Black Ops, serinin en karanlık ve şiddetli oyunu olacak. PC, PS3, X360 ve Wii için hazırlanan yapım, 9 Kasım'da raflarda olacak.

Yayımlanan ilk videoya ulaşmak için buraya tıklayın. İyi seyirler.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops'un ilk multiplayer videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×