Call of Duty: Black Ops'un PC yaması geldi!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 12.11.2010 - 09:55
Sonunda beklenen haber
Treyarch tarafından geliştirilen ve geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops'un PC sürümünde bazı optimizasyon sorunları vardı, özellikle multiplayer oynanışta sıkıntılar gözlenebiliyordu. Bunun da oyunun işlemcilere gereğinden fazla yük bindirdiği öne sürülüyordu. Nihayet PC için yama geldi. Multiplayer'daki hataları düzelten yama, oyunu çift çekirdek ve dört çekirdekli işlemcilere göre yeniden düzenliyor. Yamanın Steam üzerinden otomatik olarak yüklendiğini belirtelim.

Call of Duty: Black Ops'un PC yaması geldi!
Yorumlar 36
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 15:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Black Ops'un PC yaması geldi!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×