Call of Duty DLC'leri önce X360'a özel olacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.11.2010 - 14:12
Hem de 2012 yılının sonuna kadar
Activision, Infinity Ward, Treyarch ve Sladgehammer gibi stüdyolarıyla Call of Duty serisini daha yıllarca devam ettirmeye kararlı. Bu bağlamda bazı anlaşmalar da şimdiden yapılmaya başlanmış bile. Microsoft'tan yapılan açıklamaya göre, 2012 yılının sonuna kadar çıkan her Call of Duty DLC'si, önce X360'da olacak. 30 gün sonra da PS3 ve PC platformlarına gelecek. Yani "Time Exclusive DLC" uygulaması geçerli olacak.

Duyuruda hiç bir Call of Duty oyununun isminin verilmemesi ve sadece seri isminden bahsedilmesi, bu anlaşmanın birden fazla Call of Duty oyununda geçerli olacağını gösteriyor.

Call of Duty DLC'leri önce X360'a özel olacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty DLC'leri önce X360'a özel olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×