Call of Duty filminde Tom Hardy ve Chris Pine rol alabilir

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.02.2018 - 11:19
Filmin yönetmeni ikiliye gözünü dikti.

Call of Duty'nin beyaz perdeye uyarlanacak olması, serinin hayranlarını bir hayli sevindirmişti. Uzun bir süredir havada olan bu plan geçtiğimiz aylarda resmiyet kazanmıştı. Filmin yönetmen koltuğunda oturacak olan ve son olarak Sicario 2: Soldado filmi ile gündeme gelen Stefano Sollima, Call of Duty filmi için kafasında iki başrol oyuncusunu belirlemiş.

Call of Duty filminde Tom Hardy ve Chris Pine rol alabilir

Chris Pine ve Tom Hardy'yi Call of Duty filmi için düşünen İtalyan yönetmen, “ Tom’un içinde olduğu bütün işleri seviyorum. Venom filmini merakla bekliyorum. Mad Max’te de harikaydı. Chris ise zor bir oyuncu ancak akıllı biri ve espri anlayışına sahip, dramatik rollerde de oynayabilir. Bir aktörün farklı nüanslar ve tonlar ile oynayabilmesini severim çünkü bunlar iyi bir aktör olduğu anlamına geliyor ” dedi. Activision Blizzard'ın Marvel Sinematik Evreni'ne rakip olmasını istediği Call of Duty filmlerinin birincisinin 2019 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Bakalım, Activision Blizzard'ın Call of Duty filmlerinden beklediğini alabilecek mi?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2021 11:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2018 21:41
Chris pine Captain Price olabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 17:32
Son zamanlarda duyduğum en komik istek, "Activision Blizzard'ın Marvel Sinematik Evreni'ne rakip olmasını istediği Call of Duty" :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 14:53
activision blizzard marvel e rakip olmak istiyorsa call of duty den ziyade diablo, starcraft, warcraft tan nemalanmalı bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty filminde Tom Hardy ve Chris Pine rol alabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×