Call of Duty: Ghosts için Türkçe kampanyası

Call of Duty: Ghosts için Türkçe kampanyası

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.08.2013 - 15:41
Bir imzayla başlar her şey
Çok tutulan AAA oyunlarının son dönemlerde Türkçeleştirilme çalışmaları oldukça hoş meyveler veriyor. Bunlar her ne kadar firmalar tarafından sağlansa da oyuncuların firmaları bu yöndeki teşvikleri de yadsınamaz bir gerçek. Bunun son örneğini Total War: Rome 2 ile gördük.

Call of Duty: Ghosts için Türkçe kampanyası
Şimdi ise yine bir başka AAA oyunu ünlü CoD serisinin yenisi The Ghosts için bir kampanya mevcut. Ulaş Bayrak'ın açtığı kampanya ile Infinity Ward'dan tek istenen şey Call of Duty: The Ghosts için Türkçe alt yazı gelmesi.

Kampanya şu anda 2.185 destekçi ile oldukça iyi gidiyor lakin başarıya ulaşması için 2.815 kişiye daha ihtiyaç var. Sizler de Ghosts oyununu Türkçe altyazıli istiyorsanız desteklerinizi bekleriz. Katılmak isteyenler change.org adresinden arama kısmına "Ghosts" yazarak ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 27
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 16:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×