Call of Duty: Infinite Warfare'in Sabotage DLC'sinden video geldi

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.12.2016 - 12:55
Başladık yine...
Son yıllarda Activision baskısı ile gelen gelecek temalı Call of Duty'ler, oyuncular tarafından her seferinde yerden yere vuruldu. Ancak Activision'ın inadı mıdır nedir bilinmez, yine, yeni ve yeniden karşımıza Infinite Warfare'le çıktı Infinity Ward. Tabii ki oyuncuların sesinin dinlenmemesi, oyunun satışlarına da yansıdı ve serinin tarihi boyunca gördüğü en düşük satış rakamları karşımıza çıktı.

Yapılan güncellemeler ile oyun dengelenmeye çalışılsa da, oyuncu sayısı bakımından Call of Duty: Infinite Warfare istenen seviyenin çok ama çok altında. Konuya dönecek olursak, Call of Duty her yıl olduğu gibi karşımıza 4 yeni DLC ile çıkmaya hazırlanıyor. Her DLC içerisinde de yine her yıl olduğu gibi 4 harita geliyor ve her bir DLC neredeyse bir oyun fiyatına satılıyor. Gelecek olan ilk DLC'nin ismi ise Sabotage olarak belirlenmiş. Sabotage DLC'sinin ilk videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 16:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.12.2016 22:56
furkan bey başlığa bakınca dlc yi anlatacaksınız sanıyoruz da siz hala codu kötüleme derdindesiniz.yani siz codu kötüleseniz ne olur.bıktık artık,iyisi ile kötüsü ile oyun çıkmış daha neyi kurcalıyorsunuz bu kadar.şu yazıyı önceki yazılarınızla karşılaştırın papağan gibi aynı şeyleri söylüyorsunuz
warehouseman
warehouseman 22.12.2016 19:55
Yazdıkları yanlışmı MK okuru,bence gayet iyi noktaya dokunuyor.COD her sene Copy/Paste oyun yaparsa böyle copy/paste haberlere daha çok malzeme olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
warehouseman
warehouseman 21.12.2016 14:31
Serinin bu hale gelmesini keyifle izliyorum son oyun hariç diğer tüm oyunları satın almış biri olarak.
Hangi kulvarda olursan ol,eğer üretici isen tüketicinin isteklerini dikkate alacaksın.Umarım seneye çıkaracakları oyunda biz oyuncuların istekleri göz ardı edilmez,yoksa şu oyunun satış rakamlarını mumla arayacaklar.
Neyse ben BF1 oynamaya devam edeyim.
NOT: En az 5 eksileme bekliyorum o troll kimse.
warehouseman
warehouseman 21.12.2016 21:42
İnsanın kendini bilmesi güzel tabi.
Rangris01
Rangris01 21.12.2016 18:36
Hadi kırmıyım seni, gelmemiş eksi, atıyım birtane.
Ottoman_Empire
Ottoman_Empire 21.12.2016 15:04
çok haklısın Acti bunu haketti
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ottoman_Empire
Ottoman_Empire 21.12.2016 18:59
Çöp ettiniz seriyi artık hiç kimsenin umrunda olmayan bir oyun haline geldi koskoca CoD bu saatten sonra bu oyun motoruyla bir daha CoD çıkarırlarsa tamamen tarihe gömülür
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Infinite Warfare'in Sabotage DLC'sinden video geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×