1/2

Call of Duty MMO?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 24.06.2010 - 16:07
Call of Duty MMO?


Activision'dan Bobby Kotick, "Firma için anlık bir değişim yapmak isteseydim Call of Duty için çevrimiçi bir dünya yaratmak olurdu" dedi.

The Wall Street Journal'a konuşan Kotick, bunun oyuncular açısından daha ilgi çekici bir tecrübe olacağını söylüyor. Bugüne kadar Xbox Live üzerinden 1.7 milyar saat Call of Duty oynandığına dikkati çeken Kotick, oyuncuları daha da tatmin etmek için daha iyisini yapabileceklerini belirtti.

Call of Duty MMO'sunun gelip gelmeyeceği hakkındaki soruya ise "umarım" yanıtını verdi.

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×