Call of Duty: Modern Warfare & Warzone sezon 3 videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.04.2020 - 13:48
Son dönemin popüler Battle Royale oyunlarından biri olmayı başaran Call of Duty: Warzone için 3.sezon detayları açıklandı. Ghost geri dönüyor!

Sürpriz bir şekilde ortaya çıkan ve son dönemin en başarılı Battle Royale oyunlarından biri olmayı başaran Call of Duty: Warzone için Sezon 3 ile birlikte yenilikler de geliyor. Ghost başta olmak üzere seriden aşina olduğumuz birçok karakter, 3.sezon ile birlikte savaş alanına iniyorlar.

Call of Duty: Modern Warfare & Warzone sezon 3 videosu yayınlandı

Modern Warfare için 2 yeni harita ekleyecek olan 3.sezon yeniliklerinde ayrıca 3 önemli karakterin de oyuna eklendiğini görüyoruz. Bu karakterler dışında oyuna tabi ki yeni silah, araçlar ve oyun modları da ekleniyor. Sadece keskin nişancı ya da pompalı tüfek kullanabileceğimiz modlar böylelikle oyuna eklenmiş olacak.

Sezon 3 ile birlikte ayrıca oyun için en çok beklenen konulardan birisi de çözüme kavuşuyor. Artık 4 kişilik ekip ile Warzone haritasına atlayabilecek ve daha büyük çatışmalara imza atabileceksiniz. Tüm platformlarda bedava olarak yayınlanacak olan bu güncelleme aynı zamanda Modern Warfare için 6x6 bir oyun modunu da çoklu oyuncu modlara ekleyecek. Sezon 3 fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 19:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2020 13:24
Bu oyun mw2 ile ayni oyun mu
Kalan Karakter : 300 Gönder
Weons
Weons 8.04.2020 14:25
Ben konu dışı bir şey sormak istiyorum. Ben siteye telefonumdan giriyorum ve siteye haber yüklendiğinde bana bildirim gelmesini istiyorum. Biraz bakındım ama sitede abonelik kısmı bulamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen?
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Modern Warfare & Warzone sezon 3 videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×