Call of Duty: Modern Warfare'in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 7.11.2019 - 16:58
Önemli değişiklikler yolda

Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare'in en yeni oyun modu olan Gunfight ile ilgili bazı hayran taleplerine cevap verdi. Silahlı çatışma ile ilgili taraftarların en çok sorduğu değişikliklerden biri, Gunfight modunun rastgele load out kullanmasıydı. Multiplayer modu geliştiricilerinin Gunfight modu ile ilgili yeni bir güncelleme üzerinde çalıştıkları ifade edildi. Yeni güncelleme ile birlikte bu modda köklü değişiklikler olacak.

Call of Duty: Modern Warfare'in Gunfigt modunda büyük değişiklik yapılacak

Yeni Gunfight modunda, oyuncular sağlık yenileyemiyor ve maçı rastgele silah seçenekleriyle ve silah kişiselleştirmeleriyle oynayabiliyor. Bu da Gunfight modunu diğer oyun modlarından farklı kılıyor. Silahların "rastgele kişiselleştirilmesi", Gunfight'ın en büyük dinamiklerinden. Ancak belirli bir kişiselleştirme listesi sürekli bir döngü halinde oyuncuların karşısına çıktığı için, bu durum oyun modunu sıkıcı hale getirebiliyor. Oyuncuların en büyük değişiklik talebi de bu rastgele kişiselleştirme sisteminin değiştirilmesi konusundaydı. Oyuncular belirli bir rotasyonla gelen silahlara bir süre sonra alışıyor ve bu rasgele dinamiği zamanla sıradan bir duruma dönüşüyor. Bakalım yeni güncelleme Gunfight moduna nasıl bir dinamik getirecek. 

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 04:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Modern Warfare'in Gunfight modunda büyük değişiklik yapılacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×