Call of Duty oyuncularına kötü haber

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.11.2011 - 11:20
Call of Duty Elite, PC'cileri pek sevmiyor gibi
Bir süre önce yaptığımız haberde, Call of Duty oyunları için geliştirilen online bir servis olan Elite'ın PC'ye gelip gelmeyeceğiyle ilgili henüz bir kesinliğin olmadığını sizlere bildirmiştik. Daha sonra bir açıklama gelmiş ve Elite'ın ücretsiz sürümünün PC'ye gelmesi için yapımcıların çalışmalarda bulunduğunu öğrenmiştik. Peki ne olacak ne zaman gelecek?

Call of Duty: Elite'ın geliştiricisi olan Beachhead Studios, Twitter üzerinden yeni bir açıklama yaptı. Yapımcılar, yakın bir gelecekte Call of Duty: Elite'ın Premium sürümünün PC platformuna gelmeyeceğini, şu an ücretsiz sürüm (Kısıtlanmış) üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Bu sürümün de ne zaman geleceği belli değil.

Yapımcılar, şu an Call of Duty: Elite'ın konsol sürümleri üzerinde düzenlemeler yapıyor ve güncellemeler için de çalışıyor.
Call of Duty oyuncularına kötü haber
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 23:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty oyuncularına kötü haber

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×