Call of Duty para basıyor

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.08.2010 - 10:32
Harita paketleri bile 20 milyonu aştı
Activision'dan yapılan açıklamaya göre, Call of Duty serisi için hazırlanan 6 harita paketinin toplamda 20 milyondan fazla satıldığı belirtildi. NPD, Chart-Track ve GFK'nın verilerine göre Amerika ve Avrupa'da tüm zamanların en fazla satan FPS oyunu olan Call of Duty, yeni geliştirilen Black Ops ile de bu başarıları daha yukarılara taşıyacağa benziyor.

Call of Duty para basıyor
Şimdiye kadar;

* Call of Duty 4 için 1 harita paketi
* World at War için 3 harita paketi
* Modern Warfare 2 için de 2 harita paketi hazırlandı. Toplam harita paketi satış rakamı olarak da 20 milyon aşıldı.

En yeni harita paketi olan Resurgence Pack, kısa süre önce PC, PS3 ve X360 platformları için satışa sunulmuştu.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.04.2023 14:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty para basıyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×