Call of Duty: Vietnam serinin yeni oyunu olabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.04.2020 - 13:36
Call of Duty: Vietnam'ın sene sonunda çıkacak serinin yeni oyunu olabileceği iddia edildi. Oyunun ayrıca Black Ops serisiyle de bağlantısı olabilir.

Call of Duty: Vietnam ismi son günlerde iyice konuşulmaya başlandı. Her yıl olduğu gibi bu sene sonuna doğru, muhtemelen Kasım ayında yeni bir Call of Duty oyunu ile karşılaşacağız. Şimdiki konsolların yanı sıra muhtemelen yeni nesil konsolların, yani Playstation 5 ve Xbox Series X'in çıkış oyunlarından biri olması beklenen yeni Call of Duty ile ilgili dedikodular da gelmeye başladı.

Call of Duty: Vietnam serinin yeni oyunu olabilir

Daha önce gelen haberlerde yeni oyunun Black Ops hikayesi ile bağlantılı olabileceği rapor edilmişti. Hatta oyunun soğuk savaş ve Vietnam döneminde geçeceği, konunun ise bir şekilde Black Ops hikayesi ile bağlantılı olacağı belirtilmişti. Bugün ise Kotaku'dan Jason Schreier, her zaman olduğu gibi sosyal medya hesaplarına gelen sorular neticesinde oyun ile ilgili bazı önemli bilgileri paylaştı.

"Yeni oyunun Black Ops ile bağlantılı olacağını biliyor musun/düşünüyor musun?" sorusunu yanıtlayan Schreier, "Ben bir CoD fanı değilim, bu yüzden serinin genel hikayesi ve Black Ops oyunu olup olmadığı konusunda bir şey bilmiyorum. Black Ops serisinin bir parçası mı emin değilim ama Call of Duty: Vietnam ismini birkaç defa duydum." ifadelerinde bulunmuş. Schreier ayrıca yeni oyunun Modern Warfare gibi bir yeniden yapım olmayacağını da sözlerine eklemiş.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 23:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2020 14:33
Ps4 de çıkarmı acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2020 17:19
Vietnam savaşı aşırı sıkıcı geliyor bana ya,ne gibi mekan çeşitliliği sunabilirler ki uçsuz bucaksız ormanlar ,bataklıklar ve köyler dışında ?
İlla soğuk savaş yıllarına gitmek isteniliyorsa Kuzey İrlanda veya Falkland'da geçsin Captain Price'ın gençlik yılları oynarız:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2020 16:16
Aman aman online bişey gelmesinde çocuk gibi aynı mekanlarda saçma sapan birbirini vurmaca one öyle ,,rak starda gta'ya yıllarca o çöp grafiklere getirdigi online güncellemelerle milleti keklemeye devam ediyo
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 21:28
100 tane medal of honor 200 tane battlefield 300 tane call of duty yapıldı şöyle adam akıllı kanlı canlı bi vietnam draması yapılmadı.
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2020 15:36
Battlefield Vietnam dan bi habersin belli ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2020 21:07
yeter be amerikan savaşına, elleri kolları bağlı sürekli aynı şeylerden.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Vietnam serinin yeni oyunu olabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×