Call of Duty: Warzone, 200 kişilik oyunları destekleyecek

Call of Duty: Warzone, 200 kişilik oyunları destekleyecek

Berat Darıcı
Berat Darıcı 13.03.2020 - 10:24
Infinity Ward başkanı Patrick Kelly açıkladı. Call of Duty: Warzone 150 kişilik oyuncusu sınırını 200 kişilik oyuncu sınırı ile güncelleyecek.

Yılların eskitemediği hikayeleri ile insanları kendisine bağlayan Call of Duty, battle royale video oyunu kategorisine geçtiğimiz günlerde oldukça ani ve bir o kadar da sağlam bir giriş yaptı. Call of Duty: Warzone, ilk 24 saatte 6 milyon oyuncu tarafından oynandı. Activision'ın USA Today'e yaptığı açılamada oyunun 150 kişilik harita desteğinin 200 oyuncuya çıkarılacağı açıklandı.

Fortnite, Apex Legends gibi oyunların karşısında ilk günden büyük bir tehdit konumuna gelen oyun, Raven Ward'ın desteğiyle Infinity Ward tarafından geliştirildi. Resmi Call Of Duty blogunda açıklandığı üzere  Konsol ve PC oyuncuları oyunu birlikte oynayabiliyor.

Infinity Ward başkanı Patrick Kelly yaptığı açıklamada şu anda oyunun aslında 200 kişilik haritaları kaldırabildiğini fakat her şeyin kusursuz olduğundan emin oldukları zaman oyuna ekleyeceklerini söyledi.

Patrick Kelly, 3 kişilik takım sayısını 4, 5 ve hatta 9 kişilik takımlara çıkaracaklarını söyledi. Bunları test ettiklerini ve sonuçların oldukça iyi olduğunu ekledi.

Call of Duty: Warzone, 200 kişilik oyunları destekleyecek

Call of Duty: Warzone haritası için 2 yıl önce çalışılmaya başlanmış

Infinity Ward birkaç yıl önce "devasa açık dünya ortamı" üzerinde çalışmaya başlamış. Yapmak istedikleri haritanın son derece gerçekçi ve kendini tekrar etmeyen yapıda olmasını istemişler. Kelly, Call of Duty: Warzone'da binlerce bina var ve hepsi çok gerçek. Normal bir şehir gibi. Havaalanı ve tren istasyonu, bir şehirde olması gereken her şey var ve detaylı. Olması gerektiği gibi, diyor.

Infinity Ward'ın oyun tasarımcıları diğer modlar üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Mevcut oyun modlarının geliştirilmesi ve yenilerin ortaya çıkması Patrick Kelly'nin söylediğine göre önemli. Oyunun oyuncuları şaşırtmaya devam etmesi gerektiği düşünülüyor. 

Activision'ın neden ücretsiz battle royal yarışına girdiğine dair kesin bir şey yok. SuperData, Fortnite'ın yalnızca 2019 yılında 1.8 milyar dolara karşılık geldiğini açıklamıştı. Oynaması ücretsiz çevrim içi oyunların 2020'de küresel olarak yaklaşık 88 milyar dolar kazanması bekleniyor.   Call of Duty: Warzone'un minimum, önerilen, rekabetçi ve ultra sistem gereksinimlerini sistemiz üzerinden öğrenebilirsiniz. Nvidia'nın Adaptive Shading, Ray Tracing ve Ansel  gibi teknolojilerini destekleyen oyun, şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC için erişilebilir durumda.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 23:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2020 20:53
daha hiç 3 kişilik takımda oynamadım. ya bir ya 2 kişilik takımlar hep. Ayrıca seviye eşitsiziliği en tepede. Ben 22 levelim takım arkadaşım 29 . Rakip ise 115 96 110...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.03.2020 05:54
yükleme dosyalarını, yedekleme imkanı olmadan oynanmaz...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2020 21:42
Oyun birçok kişide çalışmıyor... Bende de bugünden itibaren çalışmıyor. Dün akşam 37lvl oldum bıraktım. Sabah windows update ini hatırlıyorum. ondan sonra çalışmıyor... Bugün bir de Battle.net luncher'ı çöktü... Bunları düzeltmeden 200 kişiye çıkartsınlar bakalım...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.03.2020 11:47
binalar ve evlerin içi genel olarak hep aynı. uydurmasın adama bak ya. bir kere oturup oynamış mı acaba....
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×