Call of Duty: Warzone, online oynamak için PS Plus istemeyecek

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 10.03.2020 - 15:41
Dün duyurusu yapılan ve bugün çıkacak Battle Royale oyunu Call of Duty: Warzone için Playstation 4 sahiplerini sevindirecek bir açıklama geldi.

Uzun süren dedikodular sonrasında dün sürpriz bir şekilde duyurusu gerçekleştirilen ve bugün tüm oyuncular için açılacağı duyurulan Call of Duty: Warzone için sevindirici bir haber daha geldi. Bu sevindirici haber oyunun Playstation 4 sürümünü deneyimleyecek oyun severleri ilgilendiriyor.

Call of Duty: Warzone, online oynamak için PS Plus istemeyecek

Yapılan açıklamaya göre bedava olarak yayınlanacak Battle Royale oyunu Call of Duty: Warzone'u oynamak için Playstation Plus aboneliğine ihtiyacınız olmayacak. Bildiğiniz gibi PS Plus abonesi olan oyun severler Modern Warfare gibi birçok oyunun çoklu oyuncu moduna, bu sayede giriş yapabiliyorlar. Free to Play tarzı oyunlarda ise PS Plus aboneliği aranmayabiliyor. Call of Duty: Warzone'un da bu yolda ilerleyeceği ve oyunculara böyle bir gereklilik sunmayacağı açıklandı. Yine de PS Plus abonesi olan oyun severlerin farklı avantajlara kavuşacağı belirtilmiş.

Bu avantajlar hakkında net bir açıklama yapılmasa da oyun açıldığında avantajların oyunculara sunulacağı belirtilmiş. Ayrıca henüz içeriği bilinmeyen The Warzone Combat paketine, 1 Ekim tarihine kadar sadece Playstation sürümü üzerinden ulaşılacak.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 22:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
bortozol
bortozol 10.03.2020 16:54
ps4 e bebeler artik daha rahat mouse klavye baglayabilicek . yaşasin . onlar kendini bi bok sana dursun , biz adamlar , yani ADAM lar , mouse la pc de , ps4 te kumandayla kesime devam .
MK Okuru
MK Okuru 15.03.2020 11:39
Arda Turan’ın yan Çarı
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2020 20:47
Şu yorumu yazanın bebe olduğundan daha bebe kimse yoktur eminim.
sukru83
sukru83 10.03.2020 20:32
wow wow baby girl hold your panties cos you are dripping wet. Sen kendi adamlığına bak, başkası seni hiç mi hiç ilgilendirmez.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.03.2020 16:37
Bu güzel haber işte
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty: Warzone, online oynamak için PS Plus istemeyecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×