Call of Duty: WWII betasındaki gizli kodları farkettiniz mi?

Call of Duty: WWII betasındaki gizli kodları farkettiniz mi?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.09.2017 - 00:28
Çeşitli haritalarda gizlenen kodların anlamı ne?

Geçtiğimiz haftalarda ilk betası ile karşımıza çıkan ve hemen akabinde 2.betası başlayan Call of Duty: WWII'nin bu betasında bazı gizemli kodlara da yer verilmişti. Oyunun betasındaki çeşitli haritalarda ortaya çıkan bu kodlar ile ilgili açıklama ise beta sonrasında yapıldı. Yapılan açıklama ise şu şekilde;

Call of Duty: WWII’nun Özel Beta versiyonları kapanmışken, Beta sürümü içindeki çeşitli oyun haritalarında gizlenen “süper gizli” Spotify kodlarını fark ettiğinizden emin olmak istedik.Beta sürümündeki Paskalya Yumurtalarını kaçıranlar için Activision, Spotify ile ilk kez işbirliği yaparak oyuncuların çözmesi için Call of Duty: WWII kampanya kastlarının seslerinden oluşan kriptolu ses mesajları gizledi. Bu aktivasyon, hem oyun içinde hem de oyun dışında kod kırma yapbozu özelliği ile Spotify kodlarının alternatif gerçeklik oyununda (ARG) ilk defa kullanıldığı ve diğer markalar tarafından bugüne kadar hiç yapılmamış bir marka uygulaması.

Meraklı oyuncular, Spotify mobil uygulamasını kullanarak 5 harfli kodu ortaya çıkarıp bu kodu the Call of Duty: WWII Classified sitesine girdiklerinde, 3 Kasım tarihinde oyunun full versiyonu yayınlanınca kullanabilecekleri özel bir oyun içi Calling Card’a sahip oluyorlar.

Beta sürecinin sona ermesinin ardından, dosyalardaki gizemi ortadan kaldırmak üzere okurlarınızın şifreleri çözmelerine yardımcı olmak için oyunda bulunan bazı Spotify Kodları’nın ekran görüntülerini ekte görebilirsiniz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 11:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 08:06
Mutlaka o Calling Card'a sahip olmalıyım. Dur hemen şu spotify denen uygulamayı indireyim, ardından 40-50 gblık oyunu yükleyeyim, sonra bu kodları arayıp, bulup uygulamaya okutayım, daha sonra Call of Duty: WWII Classified sitesine üye olayım, kodu gireyim ve zafer benimdir! Hepsi Calling Card için!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 01:01
pc betası yapsalar mümkünsede bütün insanlara açık olsa bizde oyuna sistemimiz yetiyormu oyun bize uygunmu test etsek bf1 de adamlar 10 saat deneme sürümü veriyor oyun çıkmış olmasına rağmen denedim ve satın almaktan vazgeçtim umarım cod da oyununa güvenir ve müşterilerine deneme fırsatı sunar
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×