Call of Duty: WWII'nin ilk ek paketinden eğlenceli bir fragman geldi

Call of Duty: WWII'nin ilk ek paketinden eğlenceli bir fragman geldi

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 30.01.2018 - 11:51
Direnişe katılmaya hazır mısınız?

Activision'ın göz bebeği ve 2017'nin en çok satan oyunu olan Call of Duty: WWII'nin ilk ek paketi olacak olan The Resistance için eğlenceli bir live-action video yayınlandı. Activision bildiğiniz gibi sevilen serilere yaptığı eğlenceli live-action fragmanlar ile tanınan bir yayıncı. Şimdi ise COD: WWII'nin ilk DLC'si The Resistance'a yakışır bir "Direniş" videosu geldi. Aşağıdan yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz.

Call of Duty: WWII'nin ilk ek paketinden eğlenceli bir fragman geldi

Ek paket içerisinde üç yeni çoklu oyuncu haritası bulunmakta. Bunlar Valkyrie, Anthropoid ve Occupation. Ayrıca Modern Warfare 3'de bulunan Resistance haritası da remake olarak oyuna eklenecek. Direniş düşüncesine göre şekillenen bu haritaların içerisinde Hitler'in başarısız olan suikast girişimi Operasyon Valkyrie'nin gerçekleştiriği harita olan Valkyrie'de bulunmakta. Anthropoid ise işgal altındaki Prag'da geçmekte. War Moduna ise Operation Intercept ekleniyor. Fransız direniş savaşçılarını kurtarıp sonrasında ise kaçmaya çalıştığımız bir bölüm olacak. Nazi Zombies içerisi ise Darkest Shore olacak ve içerisinde yeni zombi modelleri bulundurmakta. The Resistance DLC'si yarın tüm platformlarda yayınlanacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2021 02:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2018 15:21
Single Player 'a geliyor mu, yoksa sadece multi mi?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×