Call of Duty: WWII'nin kapalı betası geliyor

Call of Duty: WWII'nin kapalı betası geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.08.2017 - 10:15
Oyunun kapalı beta tarihi ve detayları yeni bir video ile birlikte duyuruldu
Bu sene yeni Call of Duty oyununu beklememiz için birçok neden bulunmakta. Bu nedenleri daha önce yaptığımız içerik ve özel videolarda sıralamış olsakta, en büyük neden tabi ki 2. Dünya Savaşı'na geri dönmemiz. Bu atmosferi sonuna kadar yaşayacağımız Call of Duty: WWII'nin özel kapalı betası için nihayet detaylar verildi.

Activision oyunun bu özel betası için bir tanıtım videosu yayınladı. Oyunu ön sipariş ile alan oyunculara özel olan bu kapalı betanın tarihi ise 25 Ağustos olarak açıklandı. Playstation 4 platformuna öncelikli olan bu betanın ilerleyen günlerde oyunun diğer sürümleri için de yapılacağı not düşülmüş durumda. Oyunun bu kapalı betasında oyuncular Pointe Du Hoc, Ardennes ve Gibraltar haritalarını deneyimleyebilecekler. team Deathmatch, Domination ve Hardpoint gibi modlara girebileceğimiz betada ayrıca oyunun Division, Headquarters ve seviye dinamiklerini de görebileceğiz.

Kapalı beta için yayınlanan videoya baktığımızda ise gayet iyi olduğunu görüyoruz. En azından ben izlerken oynama isteğimin oluştuğunu itiraf etmem gerekiyor. Bu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2017 00:16
BF1'den Copy-Paste.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2017 17:30
Güzel de bu bildiğin call of battlefield 1 olmuş. Fena da olmamış ??
Son dönemde call of duty oynamayı bıraksamda herzaman daha küçük haritalarda daha hızlı oynanışı battlefield e tercih etmişimdir bu oyun beni seriye geri döndürür.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2017 16:22
Geliyor ama umarım iyi bir optimizasyonla geliyordur
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×