Call of Duty: WWII'nin yeni betası bir gün erken başladı

Call of Duty: WWII'nin yeni betası bir gün erken başladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.09.2017 - 00:34
Oyunun yeni betası an itibari ile indirilebilir durumda
2.Dünya Savaşı'na dönmesi sebebiyle özellikle atmosfer ve hikaye anlamında büyük bir merakla beklediğimiz Call of Duty: WWII için sevindirici bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde ilk betası ile oyuncuların karşısına çıkan oyun için 2. beta beklenenden biraz daha erken yayınlandı.

Normalde bu akşam saatlerinde (1 Eylül) yayınlanması planlanan oyunun 2. betası an itibari ile indirilebilir durumda. Oyunu ön sipariş ile alan ya da özel beta koduna sahip olan oyuncuların girebileceği bu betada, geçtiğimiz hafta yapılan betaya bazı eklemeler yapıldığı da belirtilmiş.

M1A1 Carbine ve yeni bir keskin nişancı tüfeğini deneyebileceğiniz bu betada ayrıca yeni Scorestreak'ler de bulunacak. Team Deathmatch, Domination, Hardpoint ve War modunun yer alacağı betanın PS4 ve Xbox One için geçerli olduğunu da hatırlatalım.
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tripliex
Tripliex 4.09.2017 18:28
YouTube'dan videolarını izlediğimizde; Güzel bir FPS Shooter olacağa benzemekle beraber en yakın rakibi olan Battlefield'in malesef çok gerisinde olacağa benziyor. Göze çarpan en önemli etkenlerden biri grafik olarak eski motoru çöpe atmış olmaları ve yenilenmiş grafiklerle oyunu revize etmeleri. Ancak oyundaki bütünlüğe baktığınızda yine kim-kime dum-duma şekilde takım oyunundan uzak bir deatmatch havasında olması ve Battlefield'den çok Counter Strike ile benziyor oluşu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2017 16:03
hongkong psn hesaplarında free :D bilginize herkez denesin oyunun resil bişey oldugunu görsünler :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2017 07:27
Pc betası nerde?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×