Call of Duty'de belki zombi var, belki de yok

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Treyarch tarafından geliştiril
Treyarch tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Black Ops'da zombi modunun olup olmayacağı hâlâ belli değil. Bilindiği gibi ilk kez World at War'da oyunculara sunulan bu mod, oldukça beğenilmiş ve ardından hazırlanan yeni haritalarla rekorlar kırmıştı. Dolayısıyla devamının da gelmesi isteniyor.

Stüdyonun başkanı Mark Laima, bu konu hakkında konuşmaktan kaçınmaya devam ediyor. Yapılan röportajlarda bu soruyu sürekli geçiştiren Lamia, "bekleyin ve görün" demekten öteye geçmiyor. Yine de zombi modunun yeni oyunda olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.05.2023 00:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty'de belki zombi var, belki de yok

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×