Call of Duty'den yeni bir rekor daha

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Call of Duty'den yeni bir rekor daha

Merlinin Kazanı - Extra Oyuncuların Buluşma Noktası

         Şüphesiz, son yılların en iyi FPS serisi "Call of Duty'nin" şimdilik son oyunu olan "World at War'un" satışları gayet iyi gidiyor. Geliştirici stüdyo Treyarch ise, oyun için indirilebilir ilk harita paketini, geçtiğimiz günlerde yeni nesil konsollar için satışa sunmuştu. Microsoft'un bildirdiğine göre, "World at War'un" harita paketi, ilk hafta rekoru kırdı ve 1 haftada tam 1 milyon kez indirilerek çok kârlı bir paket olduğunu gösterdi. Ayrıca bu eklenti, yayımlandığı günden bu yana tam 150 milyondan fazla online karşılaşmaya da sahne oldu. İsim "Call of Duty" olunca, artık rekorlar sürpriz olmuyor gerçekten.

         Şu anda sadece Xbox 360 ve PS3 için hazırlanan paket, ilerleyen günlerde PC için de çıkarılacak. Yukarıda belirttiğimiz rakamlar ise, sadece Xbox Live istatistiklerine dayanıyor.

KAYNAK
Call of Duty'den yeni bir rekor daha
exophase.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.08.2022 10:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Call of Duty'den yeni bir rekor daha

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×