Call of Duty'nin önemli ismi, Activision'dan ayrılacağını duyurdu

Call of Duty'nin önemli ismi, Activision'dan ayrılacağını duyurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.12.2018 - 10:13
Glen Schofield, Activision'u bırakıyor

Activision çatısı altında Call of Duty oyunları geliştiren Sledgehammer Games'in en önemli ismi Glen Schofield, Aralık ayı içinde Activison'dan ayrılacağını açıkladı. Bu ayrılığın Sledgehammer'ın geliştireceği yeni COD oyunlarına nasıl bir etki yapacağı ise merak konusu. Glen Schofield, resmi twitter hesabı üzerinden Activison'dan ayrıldığını 3 tane COD, Modern Warfare  3, Adcanced Warfare ve Call of Duty: WWII gibi oyunlar geliştirdiklerini ve bunlarla gurur duyduğunu belirtti. Activison'a teşekkür eden Glen Schofield, biraz dinlenme vakti ardından yeni heyecan verici yeni işlere yelken açacağız dedi.

Sledgehammer Games'in kurucusu Activision'dan ayrılıyor

Call of Duty'nin önemli ismi, Activision'dan ayrılacağını duyurdu

9 yıllık maceranın ardından değişikliğe ihtiyacı olduğunu söyleyen Glen Schofield'ın gidişi, COD markasını ne kadar etkileyecek bekleyip göreceğiz. Schofield, daha önce The Simpsons: Bartman Meets Radioactive Man, The Ren and Stimpy Show: Space Cadet Adventures, Barbie Game Girl, and Gex: Enter the Gecko gibi oyunların yapımında ve EA çaıtısı altındaki Visceral Games tarafından geliştirilen, en iyi korku gerilim oyunları arasında gösterilen Dead Space'in yapımında da yer almıştı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 06:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2018 17:23
Adamın yaptığı oyunlarda hikaye modu önplandaymış codda artık hikaye olmadığı için ayrılmıştır büyük ihtimal
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2018 16:11
Call of duty serisinin en kötü oyunlarıyla mw3, cod advanced warfare, cod ww2 oyunlarıyla seriyi bozdu bu adam. İlk loot box olayını da bunlar çıkarmıştı, sonra unicorn kıyafetli askerler kapladı cod evrenini... inşallah fps dünyasından olabildiğince uzak durur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×