Candy Crush'ı yapan firmadan yeni Call of Duty oyunu geliyor

Candy Crush'ı yapan firmadan yeni Call of Duty oyunu geliyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.05.2018 - 14:05
Mobil'e bir Call of Duty daha geliyor

Ortaya çıkan bir iş ilanı gösterdi ki; Activison bir yandan Call of Duty: Black Ops 4 üzerinde harıl harıl çalışırken öte yandan başka yeni bir Call of Duty oyunu daha gelecek gibi görünüyor. Ama bu yeni Call of Duty oyunu mobil platformlar için geliştiriliyor. Mobil platformu alt üst eden Candy Crush Saga'nın yapımcı şirketi King, Call Of Duty'nin mobil oyunu üzerinde çalışıyor.

Candy Crush'ın yapımcı firması Call Of Duty Mobil üzerinde çalışıyor

Mobil platformu bir dönem domine eden oyun, Candy Crush'ın yapımcı firması King, açtığı iş ilanında, bir bölüm tasarımcısı aradıklarını duyurdu. Açılan ilanda "Call of Duty deneyimini mobil platforma taşıma hedefindeyiz denilerek." Call of Duty'nin yeni mobil oyunu üzerinde çalıştıklarını da duyurmuş oldu. Aynı zamanda araç tasarımcısı ve ağ mühendisi de işe alım için King firmasının aradığı görevler. Görünen o ki Candy Crush'ın yapımcı firması King, Call of Duty mobili geliştirirken işleri oldukça sıkı tutuyor. Bakalım ortaya çıkan bu ilanlardan sonra taraflardan resmi bir açıklama gelecek mi?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.05.2018 14:25
şekerlere mi ateş edicez acaba
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×