Canlı yayında Counter-Strike turnuvası

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Canlı yayında Counter-Strike turnuvası
İstanbul Maslak Princess Otelde 11 - 14 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilmekte olan Level Counter-Strike turnuvası karşılaşmaları internet üzerinden canlı yayınlanacak. Sanane.com 'un canlı maç yayını ve raporlama hizmetlerini üstlendiği organizasyon. Türkiye'nin bugüne kadar yapılan en büyük Counter-Strike turnuvası olma özelliğini taşıyor.

Organizasyonun Eleme Turu Fikstrüne Sanane.com klan sistemi üzerindeki https://www.sanane.com/my-team.php?pr=rs&li=5 adresinden ulaşabilirsiniz. Karşılaşma sonuçları; rapor ve ekran görüntüleriyle birlikte klan sistemi üzerinden yayınlanacaktır.

Sanane.com tarafından canlı yayınlanacak karşılaşmaları izleyebilmek için; karşılaşma süreleri içerisinde  Counter-Strike'ı çalıştırdıktan sonra klantv.sanane.com sunucusuna bağlanmanız yeterli.

(Karşılaşmaları sorunsuz olarak izleyebilmek için gereksinimler: Half-Life 1.1.1.0, Counter-Strike 1.5, 28,800bps  veya üstü internet bağlantısı)
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2022 13:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Canlı yayında Counter-Strike turnuvası

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×