Capcom Resident Evil 6 yüzünden çok sıkıntıda

Mert Günhan
Mert Günhan 19.12.2012 - 14:14
Capcom'da zor günler
Capcom 31 Mart'ta finansal yılı oldukça kötü bitirecek gibi görünüyor. Resident Evil 6'nın kötü satışları yüzünden oldukça etkilenen şirket, Monster Hunter 4'ü finansal yıl bitene kadar piyasaya sürmeyi düşünümyor. Raporlara göre Capcom'un 3DS için oldukça büyük umutları vardı fakat bu erteleme işleri zora soktu. Bu yıl sadece 105.000 milyon yen kadar beklentisi olduğunu söyleyen Capcom'da neredeyse geçen yılla karşılaştırıldığında %11'lik bir düşüş var. Siz Resident Evil 6 ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Capcom Resident Evil 6 yüzünden çok sıkıntıda
Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 19:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom Resident Evil 6 yüzünden çok sıkıntıda

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×