Capcom, Resident Evil 6'yı Wii U'ya evlatlık mı veriyor?

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 24.10.2012 - 15:42
Teoride mi, pratikte mi?
Wii U Capcom'un bayağı ilgisini çekmişe benziyor. Firma, Resident Evil 6'ya Wii U'nun çok iyi bir şekilde ev sahipliği yapabileceğini düşünüyor. Resident Evil: Revelations'ın yapımcısı Koshi Nakanishi, düşüncelerini ONM'ye paylaştı ve serinin devamı için güzel şeyler düşündüğünü söyledi.

Capcom, Resident Evil 6'yı Wii U'ya evlatlık mı veriyor?
Nakanishi, Wii U'nın daha önce görülmemiş oynanış şekillerini, farklı oyunlarda yansıtabileceğini söyledi. Denemek istediği çok fazla şeyin olduğunu belirtti.

"Eğer Wii U için bir oyun üzerinde çalışacak olsaydım, daha önce hiç bir kulvarda yapılmayan farklı bir şey yapmak isterdim. Konsolun split-screen özelliği, bir çok ihtimale imkan veriyor ve televizyon üzerinde oynanan oyunlar, Nintendo 3DS'de mümkün olmayan oynanış deneyimlerinin paylaşılmasına olanak tanıyor. Düşünüyordum da, bu bizim eğlenceli ve farklı bir Resident Evil oyunu yapmamızı sağlayabilirdi."


Bu bir onaylama yorumu değil tabii ki. Ortada resmi bir durum yok. Sorulacak tek soru ise şu olmalı; Resident Evil'ı Wii U'da nasıl hayal ederdiniz? Hayal edebilir miydiniz?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2022 14:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom, Resident Evil 6'yı Wii U'ya evlatlık mı veriyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×