Capcom, Street Fighter'ın TV dizisi için düğmeye bastı!

Capcom, Street Fighter'ın TV dizisi için düğmeye bastı!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.03.2018 - 15:33
Umarız filmleri gibi olmaz

Oyun dünyasının en önemli ve belki de bilinen dövüş serilerinden birisi olan Street Fighter serisi, 30 yılı aşkın süredir biz oyun severler ile birlikte yoluna devam ediyor. Son olarak Street Fighter 5 ile karşımıza çıkan seri için bugünlerde oldukça önemli bir haber ortaya çıktı ve bu habere göre serinin dizisi geliyor.

Street Fighter'ın dizisi geliyor

Capcom ve Entertainment One ortaklığında geliştirileceği belirtilen Street Fighter dizisi için şu anda çok fazla detay tabi ki bulunmuyor. Buna rağmen dizide Ryu, Ken, Guile, Chun-Li, M.Bison ve Honda gibi seriden aşina olduğumuz önemli karakterlerin yer alacağı belirtilmiş. Bu karakterleri hangi oyuncuların oynayacağı ya da dizinin tam olarak ne zaman çekileceği ise belli değil. Yine de gelen bilgiler dizinin 2019 yılına yetiştirileceği yönünde.

Street Fighter aslında sadece oyunlarıyla değil bir dönem filmleriyle de oldukça konuşulmuştu. 1995 yılında yayınlanan Street Fighter: The Movie aldığı eleştirilere rağmen oyuncu kadrosu ile öne çıkmayı başarmıştı. Filmde ünlü oyuncu Jean-Claude Van Damme da yer alıyordu. 2009 yılında ise yine barajı geçemeyen Street Figher: Chun-Li Efsanesi filmi ile karşılaşmıştık. umarız bu dizi projesi, filmlerinden çok daha başarılı olur.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2018 00:11
ulan bu adamın tipi görünce nostalji yaşadım
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2018 23:16
Mr. Bisona bak hint fakiri gibi :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×