Capcom, ünlü serilerini devam ettirecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.07.2010 - 11:56
Yeni Resident Evil, Devil May Cry, hatta belki de Dino Crisis
Ünlü oyun firmalarından Capcom, ünlü serilerini devam ettirmeyi düşünüyor. "Zaten bunu yapmıyor muydu" diyebilirsiniz, ancak bu kez iş biraz daha değişik.

Capcom başkanı Haruhiro Tsujimota, yeni oyunlar hazırlamaktansa, var olan oyun serileri için yeni üyelerin hazırlanmasını istiyor. Tek istek bu değil, gelişim sürelerinde de düşüşler planlanıyor. Yani 4 yılda geliştirilen bir oyunun, artık 2 ya da 3 yılda geliştirilip piyasaya sürülmesi isteniyor.

Capcom, ünlü serilerini devam ettirecek
Resident Evil, Devil May Cry, Dino Crisis ve Bionic Commando gibi isimlerin yeni oyunlarını yakında görebiliriz.

Aklımıza Activision'ın Call of Duty için hazırladığı iş modeli gelmedi değil. Bilindiği gibi yakın bir zamana kadar Call of Duty için Infinity Ward ve Treyarch çalışıyor, böylelikle her yıl yeni bir Call of Duty oyunu piyasaya sürülüyordu. Bu ekiplere şimdi de Sladegehammer stüdyosu da eklendi. Kârlı bir yöntem olduğu açık.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 05:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom, ünlü serilerini devam ettirecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×