Capcom, yeni Devil May Cry markası lisansı aldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:31
Yeni DMC oyunu yolda
Capcom'un uzun soluklu serilerinden Devil May Cry'ın da yola devam edeceği biliniyordu. Hatta kısa süre önce bir açıklama gelmiş ve yeni oyunun daha fazla ilgi görmesi için batılı oyunculara yönelik unsurların daha fazla kullanılacağından söz ediliyordu. Şimdi ise Capcom, muhtemel yeni proje için isim tescil ettirdi. Bu isim ise, "DMC". Yanında yer alan ibareler arasında "bilgisayar oyunu yazılımı" ve "indirilebilir bilgisayar oyunu" gibi örnekler var. Artık resmi duyuru gelse hiç fena olmayacak.

Capcom, yeni Devil May Cry markası lisansı aldı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom, yeni Devil May Cry markası lisansı aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×