Capcom'dan Everblue geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Capcom'dan Everblue geliyor
Capcom firması ilkbahar aylarında piyasaya sunacağı yeni deniz-altı adventure oyunu Everblue'yu duyurdu. Arika tarafından yapımı devam eden oyunda yine ilginç bir konu ele alınıyor, dalgıç elbiselerimiz ile su altını araştırarak çeşitli ilginçliklerin resimlerini çekip değerli nesneleri toparlıyoruz ve bunlara satarak para kazanıyor, daha ii alet-edevata sahip oluyoruz. Oyunda Leonardo adlı bir dalgıcı oynayarak başarı sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca çevre kasabalardaki insanlarla da etkileşime girerek yeni görevler de alabiliyoruz. Ayrıca oyunda Free Swim modu bulunacak ve bu mod ile kafamıza göre denizi dolaşabilecek, ayrıca çeşitli özel şeylerin resimlerini çekerek çeşitli ek bonus'lar da açabileceğiz. Yapımcılar oyunun PS2 için ideal olduğunu ve ayrıca adventure ile RPG öğelerinin de başarılı bir biçimde birleştirildiğini belirtiyorlar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 12:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom'dan Everblue geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×