Capcom'dan Everblue geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Capcom'dan Everblue geliyor
Capcom firması ilkbahar aylarında piyasaya sunacağı yeni deniz-altı adventure oyunu Everblue'yu duyurdu. Arika tarafından yapımı devam eden oyunda yine ilginç bir konu ele alınıyor, dalgıç elbiselerimiz ile su altını araştırarak çeşitli ilginçliklerin resimlerini çekip değerli nesneleri toparlıyoruz ve bunlara satarak para kazanıyor, daha ii alet-edevata sahip oluyoruz. Oyunda Leonardo adlı bir dalgıcı oynayarak başarı sağlamaya çalışıyoruz. Ayrıca çevre kasabalardaki insanlarla da etkileşime girerek yeni görevler de alabiliyoruz. Ayrıca oyunda Free Swim modu bulunacak ve bu mod ile kafamıza göre denizi dolaşabilecek, ayrıca çeşitli özel şeylerin resimlerini çekerek çeşitli ek bonus'lar da açabileceğiz. Yapımcılar oyunun PS2 için ideal olduğunu ve ayrıca adventure ile RPG öğelerinin de başarılı bir biçimde birleştirildiğini belirtiyorlar...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 15:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom'dan Everblue geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×