Capcom'dan PC'ye özel oyun!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 29.06.2011 - 10:27
RPG mi, FPS mi, MMO mu?
Japon menşeili oyun firması Capcom'u bugüne kadar hep önceliğini konsollara veren bir firma olarak tanıdık. Ancak görünüşe göre, firmanın PC'ye odaklı olarak geliştirdiği bir oyun varmış; Ixion Saga. Bu yapım, 8'e 8 takımların karşı karşıya geldiği; içinde büyününü, kılıçların ve silahların bulunduğu online bir oyun olacak. Oyuncular, maceraya başlarken Striker, Caster veya Blaster sınıflarından birini seçerek, silahlarını da yanına alacak.

Capcom'dan PC'ye özel oyun!


Oyuna dair henüz pek bilgi yok. Söylenenlere göre Capcom, 28 Temmuz'da alpha sürecini başlatıyor. Bu süreç için elde var olan test oyuncusu sayısı ise, beş bin.
Ixion Saga, 2012'nin yaz aylarında satışta olacak.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 22:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Capcom'dan PC'ye özel oyun!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×