Capcom'un sevilen oyunu Dragon's Dogma anime serisi oluyor

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.03.2019 - 10:27
Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu

Netflix, Dragon's Dogma anime serisini duyurdu. Netflix tarafından yapılan duyuruya göre anime serisi, hikaye olarak orijinal Dragon's Dogma oyununu temel alacak. Devil May Cry 2, Devil May Cry 3 Dante's Awakening ve Devil May Cry 5'in yönetmeni olan Hideaki Itsuno'nun geliştirdiği Dragon's Dogma, PlayStation 3 ve Xbox One için 2012 yılında yayınlanmıştı.

Dragon's Dogma Netflix anime serisi duyuruldu

Netflix, Capcom'un sevilen oyunu Dragon;'s Dogma'yı temel alacak olan yeni bir anime serisini duyurdu. Anime serisi için Sublimation ile işbirliği yapılacak. Şirketin temsilcisi, Atsushi Koishikawa, elle çizilecek cel-shaded animasyonumuzu, dünyadaki anime hayranlarına getirecek olmanın heyecanını duyduklarını belirtti. "Ünlü Capcom'un RPG oyunu Dragon's Dogma Netflix anime serisi ile yeniden hayat bulacak. Anime serisinde, kalbini çalan ejderhadan intikamını almak için arayışa ve yolculuğa çıkan adamın hikayesi anlatılacak. Yolda adam, bir Arisen olarak hayata döndürülür.  İnsanların yedi ölümcül günahını temsil eden şeytanların meydan okuduğu bir adam hakkında aksiyon macera dolu bir hikaye anlatılacak."

Netflix'in yeni anime serisi için henüz bir yayın tarihi paylaşılmadı. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
curse
curse 12.03.2019 13:47
bırakın animesini felan 2. sini yapın .yada dragons dogma online ı batıya getirin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
 Capcom'un sevilen oyunu Dragon's Dogma anime serisi oluyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×