Captain Marvel için yeni bir TV fragmanı daha yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 25.02.2019 - 11:56
Bekle bizi Thanos!

Marvel sinematik evreninin yeni bomba Captain Marvel'ın çıkmasına çok az bir zaman kaldı. 8 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek olan film, 90'larda geçecek. Şimdi ise Akademi Ödülleri'nin düzenlendiği vakitte film için yeni bir TV fragmanı yayınlandı. Yayınlanan TV fragmanında, filmin yıldız oyuncularını bir kez daha görüyoruz. Marvel'ın en güçlü kahramanlarından bir tanesi olan karakterimiz, Infinity War filminin gizli sahnesinde çağırılmıştı.

Captain Marvel'dan yeni fragman

Avengers 4 filminde de bulunacak olan Captain Marvel'ın, filmde neler yapacağını merak ediyoruz. Keza Thanos'u devirmede büyük bir rol oynayacağı tahmin edilen Captain Marvel, Avengers ekibine büyük yardımlar sağlayacak. 26 Nisan tarihinde vizyona girecek olan Avengers 4, büyük bir heyecanla bekleniyor. Filmde Brie Larson dışında Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Annette Bening ve Jude Law gibi önemli oyuncular da bulunuyor. Bakalım Captain Marvel, beklenildiği kadar güzel bir film olacak mı? Black Panther ayarında olacağını tahmin ettiğimiz filmin yakın zamanda ön gösterimini izleyeceğiz ve sizler için filmin nasıl bir kalitede olduğunu anlatacağız.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2021 05:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain Marvel için yeni bir TV fragmanı daha yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×