Captain Marvel kostümü ile ilk fotoğrafı yayınlandı

Captain Marvel kostümü ile ilk fotoğrafı yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 26.01.2018 - 11:10
Brie Larson'ı Captain Marvel olarak görün.

Captain Marvel filminin başrolü Brie Larson'ın kostümü ile ilk fotoğrafı yayınlandı. Page Six'in ele geçirmeyi başardığı fotoğrafta, Brie Larson'ı yeşil - siyah bir kostüm ile görüyoruz. Captain Marvel'ın böyle bir kostümü olmadığını şimdiden belirtelim. Bu yüzden de hayranlar fotoğraftaki kostümden pek de memnun değil. Kırmızı, lacivert ve sarı içeren orijinal kostümünü görmek isteyen hayranlar hayal kırıklığına uğradı. Bakalım filmde kullanacakları kostüm bu mu olacak? Umalım da Captain Marvel'ın ikonik kostümünü kullanırlar.

Captain Marvel'ın kostümü ortaya çıktı

Captain Marvel kostümü ile ilk fotoğrafı yayınlandı

Captain Marvel kimdir?

Carol Danvers on sekiz yaşındayken Amerika Hava Kuvvetlerine katılmış genç bir plottur. Babasının baskısına karşı gelerek orduya yazılan Carol'ın en büyük hayali gökyüzünde özgürce dolaşabilmektir. Hayalini gerçekleştiren Carol, sonrasında NASA'nın bir projesine katılır. Carol Danvers bir kaza sonunda uzaylı Kree ırkı tarafından yapılan bir makinenin bilinmeyen enerjisinin etkisi altında kaldı. Bu makineden yayılan radyasyon onun genetik yapısını değiştirerek insanüstü güçler verdi. Bunlar uçabilme ve üstün bir önsezi olan yedinci duygudur. Kendisine Miss Marvel adını vererek süper kahramanlar arasına katıldı.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 12:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2018 22:28
bu ön yargı nerden geliyor zamanla captain marvel karakteri ile brie larson özdeşleşecektir captain marvel dediğimizde aklımıza bu kadın gelecektir aynı iron man dediğimizde aklımıza robert downey jr. gelmesi gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2018 10:30
Balk etli miss marvel seniii
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 22:02
wonder women beklenen ilgiyi görmedi tam olarak bence. bir avatar, fast furious gibi izlenme, sürdürebilirlik istiyor yapımcılar bunu da feminizm de gördüler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 19:08
Bu büyük asıl suiti değil bu büyük ihtimalle kree savaşçılarının suiti. Büyük ihtimalle daha sonradan kendi kostümünü alır. Zaten setteki kostümler daha tam olmuyor onları efektle tam düzgün hala getirecekler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.01.2018 13:11
Daha fazla billur daha fazla makyaj daha uun topuk desteği olursa olur..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×