Captain Tsubasa oyunundan 'New Hero' adlı bir video daha geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.03.2020 - 02:31
Ülkemizde de hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Tsubasa'nın oyunu Captain Tsubasa: Rise Of New Champions için yeni bir video daha yayınlandı.

Hayranları tarafından merakla beklenen Captain Tsubasa: Rise of New Champions oyunu için yeni bir video daha yayınlandı. Sık sık yeni video ile karşımıza çıkan oyunun 'New Hero' isimli bu yeni fragmanında oyunun yeni moduna yer verildiğini görüyoruz.

Captain Tsubasa oyunundan 'New Hero' adlı bir video daha geldi

Bildiğiniz gibi özellikle 90'lı yıllarda yayınlanan animesi ile ülkemizde de oldukça popüler olan ve bu popülerliğini her daim devam ettiren Captain Tsubasa'nın bildiğiniz gibi yeni oyunu geliyor. Eski oyunlara nazaran bu sefer farklı bir sisteme sahip olan Captain Tsubasa: Rise of New Champions, oyunculara daha akıcı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Özellikle karakterlerin kendine has hareketleri ve şutlarının oyuna birebir aktarıldığını görmüştük.

Oyunun bu yeni videosunda ise adından da anlaşılabileceği gibi kendi karakterimizin hikayesini deneyimlediğimiz oyun moduna yer verilmiş. İsminden, görünüşüne, sevinme hareketinden, özel vuruşuna kadar özelleştirebileceğimiz bir karakter ile 'New Hero' isimli oyun moduna girebileceğiz. Hangi takımda yer alacağınızı da seçebileceğiniz bu oyun modunda hikay ilerleyişi ve bazı seçimlere de yer verilecek. Oyunun bu modu ile ilgili yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Captain Tsubasa oyunundan 'New Hero' adlı bir video daha geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×